poniedziałek, 27 lipca 2015

Układ trawienia, a menopauza

W okresie menopauzy należy zwrócić uwagę na dietę oraz styl życia. W tym okresie organizm kobiety jest bardzo wrażliwy na różne zmiany w tym pogodowe. Odżywcza dieta, bogata w witaminy i minerały, zawierające niezbędne kwasy tłuszczowe, jest absolutnie niezbędna do tego, aby zachować dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne w okresie przekwitania.
Pożywienie to najlepsze źródło witamin, minerałów, enzymów i aminokwasów tak potrzebnych dla zdrowia kobiety w tym okresie. Jednak z powodu napiętego rozkładu zajęć nie zawsze jesteśmy w stanie odżywiać się jak byśmy chciały. Co gorsza, górna warstwa gleby jest obecnie pozbawiona pewnych pierwiastków śladowych takich jak cynk, chrom, selen oraz magnez. Na dodatek stres związany z pędem życia we współczesnym świecie, zanieczyszczenie środowiska i szkodliwe promieniowanie wpływa niekorzystnie na nasz organizm. Uzupełnianie diety preparatami witaminowo- mineralnymi to obecnie konieczność, a nie luksus !!!
Nie czekaj dłużej ! Sprawdź preparat Menopausal Formula i doładuj swój organizm niezbędnymi witaminami, minerałami i ziołami ! 

 Przewód pokarmowy
Wątroba jest jednym z najważniejszych organów ludzkiego ciała. Pełni w naszym organizmie funkcję detoksykacyjną, metaboliczną, zapasową, magazynującą. To nic innego jak „laboratorium chemiczne”, od którego zależy stan serca, układu krwionośnego, organów trawiennych, nerek, mózgu i naszej psychiki. Musimy zadbać o nią, aby jej czystość emanowała blaskiem na wszystkie narządy. Zdrowa wątroba jest buforem między innymi organami i ma ogromny wpływ na obieg hormonów w organizmie. Jest to bardzo ważne zwłaszcza u kobiet w okresie menopauzy, aby szczególnie zadbać o nasza wątrobę.

Dla wzmocnienia wątroby oraz całego ciała polecamy preparaty:
Liver Aid - Wątroba jeden z najważniejszych organów ludzkiego ciała. Pełni 4 najważniejsze funkcje życiowe. W wyniku narażenia wątroby na złą dietę i stres dochodzi do zaburzeń jej funkcji, co w efekcie doprowadza do zakłóceń wielu procesów przemiany materii. Liver Aid niezbędny dla osób zażywających duże ilości leków, sterydów.
Stosowanie : 3-6 kapsułek dziennie, przed posiłkiem i po posiłku wg wskazań indywidualnych.


Menopaual Formula - Łagodzi objawy menopauzy. Preparat zawiera kompleks witamin wraz z bioflawonoidami, minerałów oraz 7 ziół. Przy systematycznym stosowaniu pomoże Ci w zmniejszeniu uderzeń gorąca, suchości pochwy oraz spadku odporności. Poprawia reakcję na stres, ogranicza wybuchowość i płaczliwość
Stosowanie: 1-2 kapsułek dziennie po posiłku << Informacje o produkcie


Co może Ci dokuczać?
  • zaburzenia w sferze seksualnej, suchość pochwy,
  • kołatanie serca,
  • zawroty, bóle głowy,
  • uderzenia gorąca,
  • zaburzenia psychiczne,
  • dolegliwości układu krążenia,
  • bóle stawowe,
  • osteoporoza,
  • problemy ze skórą - wymaga ona w tym czasie silnego nawilżania i odżywienia, niedobór kolagenu zwiększa podatność na urazy kostne, skóra staje się zwiotczała.
Kobiety aktywne zawodowo, dbające o swój wygląd częściej przechodzą menopauzę łagodnej i można powiedzieć, że tego nie zauważają. Styl ich życia, nie daje im czasu na zastanawianie się czy to już czy jeszcze nie. Stan psychiczny jest silny, pozytywny a świadomość nowych zmian i planów jest ogromna, nie mają czasu zastanawiać się czy im coś strzyknęło w danej chwili czy się tylko wydawało. Jest to zdecydowanie klucz do dobrego rozpoczęcia nowego etapu życia, bez małych dzieci z możliwością zdobycia dojrzałych i doskonałych wrażeń, na które wcześniej nie było czasu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz